Dnes je: 25.06.2024
Přidáno dne:   30. 11. 2023

Strom splněných přání knihovna/divadelní pohádka: Vánoční svatba sněhuláka Karla (v sále zámku)

Dne 8.12.2023 se v Louňovicích pod Blaníkem uskuteční krásná akce s názvem
🎄STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ ⭐️ na podporu místní knihovny 📘 jejímž posláním je hlavně přilákání nových čtenářů a zvýšení zájmu o četbu. Tentokrát se výběr literatury soustředil převážně na nejmenší čtenáře a tak nalezneme v seznamu knih hlavně pohádky, dobrodružnou literaturu, rodinné hry, encyklopedii ale i klasiku jako je Babička od Boženy Němcové. Nezapomnělo se ani na dospěláky na něž bude čekat k zapůjčení nový titul s názvem Děti jsou taky lidi.
Akce začíná v 17 hodin v místní knihovně, kde bude pro návštěvníky přichystané cukroví a teplé nápoje a hlavním bodem bude samozřejmě představení nových knih.
Následovat bude od 18 hodin DIVADELNÍ POHÁDKA v sále zámku s vánoční tématikou: Vánoční svatba sněhuláka Karla ⛄️ Co se děje na vánočním stromku🎄, ještě než se rozsvítí🌟a když se nikdo nedívá👀? Například ozdoba z foukaného skla sněhulák Karel ☃️se chce oženit a dost to spěchá, ale nevěsta Evička⛄️visí na druhé straně stromku🎄. Co s tím? Stihnou to? Jak dopadne tento napínavý příběh se dozvíme na divadelní pohádce dne 8.12.2023 v sále zámku od 18 hodin👋


dokumenty ke stažení:

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona