Dnes je: 13.04.2024

Zdislavice

( 20. 8. 2011 )
Sestava:

Sestava není

Komentář:

V polovině srpna, jak je každým rokem zvykem, se koná pravidelně již kolik let soutěž ve Zdislavicích. Tato soutěž v požárním útoku patří nejen mezi soutěže benešovské hasičské ligy, ale je považována za jednu z nejlépe připravených, především díky příjemnému a perfektně upravenému povrchu hřiště. I proto právě do Zdislavic vyrážíme pravidelně každým rokem a zároveň se snažíme z daných podmínek vytěžit, co nejvíce. V minulých letech zde všechna naše družstva, jak ženy, tak i muži „A“ i tehdejší družstvo „B“, dosahovala výborných výsledků, ale bohužel ne vždy se zadaří a letos jsme rozhodně mezi úspěšná družstva nepatřili.

Celá soutěž byla zahájena již v 11 hodin, konkrétně jako vždy soutěžemi mužů. Naši kluci se postavili na start jako třetí a všichni napjatě čekali, zda se celý útok vydaří nebo opět nastane nějaký problém. Mírně samozřejmě zapracovala nervozita a po menší kolizi na koši dosáhli času 22,04s, což dopředu naznačovalo další neúspěch. Celkově se nakonec po odsoutěžení prvního kola umístili ze všech 20ti přihlášených družstev na 11. místě a o postupu do rozstřelu o soudek piva nemohla být ani řeč.

Ženské družstvo využilo krásného počasí a během dlouhého čekání se sportovně zabavilo fotbálkem, petanguem, házením talířem a opalováním. Nakonec se i holky dočkaly a jako čtrnácté z celkových 15ti týmů se šly taktéž připravovat na start. Po lehce obměněné taktice a tvrdé přípravě stejně jako kluci doufaly v pěkný čas. Smůla se však lepila na paty i tentokrát. Po špatném spoji savic a následné diskvalifikaci za překročení čáry u terčů, přišlo další zklamání.

I když se nám ani jednomu týmu nevedlo podle představ, nelze tuto soutěž považovat za nevydařenou. Horké sluníčko a příjemné prostředí pomohlo opět trochu více stmelit kolektiv, pobavit se s jinými družstvy, spálit si nosy a užít si i zdánlivě zkažený den.

Sestava muži: Jakub Kudlík, Václav Fejtek, Ondřej Šimánek, Jan Vágner, Milan Bébr, Vít Bartoš, Miroslav Kratochvíl

Sestava ženy: Petra Kožíšková, Jana Burdová, Iveta Vágnerová, Andrea Kadlecová, Lenka Tichá, Lucie Kahounová, Monika Jelínková

Celkové výsledky:

Kategorie muži:

1. SDH Chářovice B 18,96s
2. SDH Chářovice A 19,35s
3. SDH Načeradec 19,43s
11. SDH Louňovice 22,04s

Kategorie ženy:

1. SDH Bystřice 19,29s
2. SDH Všechlapy 20,14s
3. SDH Dalovy 20,45s
14. SDH Louňovice N

Foto naleznete zde:
http://www.lounovicepodblanikem.cz/dokumenty/hasici/2011/soutez_zdislavice_20.8.2011/

Video naleznete zde:
http://www.youtube.com/user/NNEEIITTeekk#p/u/2/10s5pFjRLlE

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona