Dnes je: 26.05.2024

Soutěž v CHMELNÉ

( 11. 8. 2007 )
Sestava:

Ženy: Věra Vostřáková, Monika Jelínková, Iveta Kučerová, Lenka Vostřáková, Lenka Tichá, Lucie Kahounová, Klára Adamovská

Muži: Petr Kirchner, František Maršíček, Martin Kratochvíl, Josef Kráčmer, František Tichý, Jaroslav Hořejší, Tomáš Pospíšil, Milan Bébr

Komentář:

Soutěž ve Chmelné odstartovala sérii závodů, kterých jsme se měli zúčastnit. Závod se konal opět po dlouhé době, a tak jsme byli zvědaví, jaké bude prostředí a atmosféra. Dříve se tato soutěž konala v Miřeticích a po několika letech se vrátila domů, zpět do Chmelné.
Soutěžit přijelo celkově 6 družstev mužů a 3 družstva žen. Přestože účast nebyla příliš velká, atmosféra byla přímo báječná. Ke slunnému počasí hrála i místní muzika. Z louňovského sboru se závodu zúčastnilo jak družstvo mužů „A“, tak i družstvo žen. Oběma se závod velice povedl. Soutěž zahájil souboj mezi mužskými družstvy, v kterém patřili naši kluci k horkým favoritům. Svou pozici dokázali obhájit a v obou pokusech si zajistili první místo. S časem 21,62s jednoznačně vyhráli před druhým družstvem, domácí Chmelnou A.
Ani holky se v závodě nenechaly zahanbit a svými výkony vybojovaly též první pozici.. S velkým náskokem před druhými Čechticemi si odvezly diplom a pěkný pohár za první místo. Ačkoli nepřijely největší soupeřky z Načeradce, radost byla veliká.
Lepší začátek soutěžní sezóny si nemohlo ani jedno družstvo přát.

Celkové výsledky:

Kategorie muži:
1. SDH Louňovice 21,62s
2. SDH Chmelná „A“ 22,54s
3. SDH Zdislavice „C“ 22,59s

Kategorie ženy:
1. SDH Louňovice 23,12s
2. SDH Čechtice 27,72s
3. SDH Otročice 41,00s

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona