Dnes je: 17.06.2024

Sedmý soutěžní víkend 19. - 20. 8. 2017 proběhl v Radimovicích a Podsedicích

( 19. 8. 2017 )
Sestava:

Sestava není

Komentář:

Sedmý a tedy poslední extraligový víkend proběhl 19. – 20. 8 v Radimovicích a Podsedicích. Z důvodu zranění se holky tohoto kola nezúčastnily a extraligu finalizovali jen kluci. Ti z důvodu zranění pravého proudu měli zapůjčený proud z Letohradu Orlice a měli také částečně pozměněnou sestavu.

V sobotu bylo přihlášeno 35 týmů mužů a 16 týmů žen. Kluci měli pěkně útok rozběhnutý, avšak přisávání na koši způsobilo stopku vody cca na úrovni 1. „béčka“ a tím svůj útok nedokončili a nezískali tak žádný bod. Jejich cílem totiž bylo udržet 10. místo v celkovém pořadí, což by pro ně znamenalo pozvánku na Finální slavnostní vyhlášení Extraligy PU ČR.

Finální kolo proběhlo v Podsedicích, kde toto kolo pořádaly týmy z Chrášťan. Ty se postaraly opravdu o finální ukončení, protože sobotní večer byl plný doplňkových soutěží, ať už na dráze, a nebo na baru .
Přihlásilo se 32 týmů mužů a 10 týmů žen. Neděle z pohledu výsledku kluků byla už o poznání lepší. Zaběhli relativně povedený útok, avšak s prostřikem na levém proudu měli čas 17,12s (PP 16,76s) a skončili na 8. místě.

Celkové zhodnocení EX PU:
Kluci po své první účasti na Extralize skončili na 10. místě z celkově 50-ti bodově hodnocených týmů.
Holky sezónu zakončily na celkovém 5. místě z 30-ti bodovaných týmů.
Oba týmy se tak zúčastní Slavnostního vyhlášení EX PU v listopadu.

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona