Dnes je: 24.06.2024

Louňovice pod Blaníkem - Podbl. "100"

( 1. 7. 2006 )
Sestava:

Kahounová Monika, Jelínková Monika, Maršíček František, Kirchner Petr, Fejtek Václav, Kratochvíl Martin, Tichý František, Kráčmer Josef, Jelínek Lukáš
( servis : - Bébr Milan, Remiš Tomáš, Šnajdr Standa, Kudlík Jakub, Kahounová Lucie, Tulej Pavel, Šubín Jakub )

Komentář:

V sobotu 1. 7. 2006 proběhl v Louňovicích pod Blaníkem III. ročník hasičské soutěže v běhu na 100 m. překážek „Podblanická stovka“.
Tento druh soutěže pořádají jako jediní v našem okrese členové zdejšího SDH. Zájem o tento druh soutěže ze strany ostatních hasičských sborů každoročně stoupá. Soutěžilo se v kategorii jednotlivci – muži / ženy a celkově jednotlivá družstva. Každý jednotlivec měl dva pokusy, ze kterých se započítával rychlejší čas. Běhalo se na asfaltové dráze, která byla velmi slušně připravena. Počasí nám tento ročník relativně přálo. Bohužel po krátkém dešti mírně klouzala. Nezklamali favorité z okresní soutěže ve Vlašimi a bylo se na co dívat !!!
Účast byla uspokojivá, jen divácká kulisa mohla být početnější.
Z našeho sboru to byla ostrá zkouška hlavně pro nové bratry, kteří se začínají aktivně věnovat požárnímu sportu.

Zde můžete nahlédnout na výsledkovou listinu : http://www.lounovicepodblanikem.cz/dokumenty/soutez_100_1.7.06.xls

Výsledky byly téměř okamžitě zpracovány a vyhodnoceny na zapůjčeném Notebooku. Děkujeme všem závodníkům, divákům a všem ostatním za Vaši přízeň. Budeme se snažit do příštího ročníku závodu odstranit malé nedostatky a dále pokračovat v rozvoji a vylepšování závodu, tak aby se vám u nás stále líbilo!!
Po ukončení soutěže proběhla komorní oslava na počest naší aktivní sestry Moniky, která dosáhla zdárným studiem akademického titulu.

Foto ze soutěže zde v reportáži : http://www.lounovicepodblanikem.cz/reportaz.php?zid=8

zapsal: Pavel Tulej

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona