Dnes je: 30.05.2024

Divišov - Memorial F. Procházky a V. Chalupeckého

( 7. 9. 2007 )
Sestava:

Sestava není

Komentář:

V sychravém počasí se v Divišově sešlo 15 družstev žen a 26 družstev mužů. Soutěž začínala v 11 hodin a každé družstvo absolvovalo dva požární útoky, takže ukončení a vyhlášení výsledků proběhlo až v pozdních odpoledních hodinách (naštěstí ve stánku s občerstvením měli výborný čaj s rumem).
Louňovské hasiče reprezentovaly holky a kluci áčko. Při útoku byly – letos v Divišově poprvé - použity nástřikové terče, které jsme si naposledy vyzkoušeli na soutěži v Louňovicích. Holky předvedly 2 velmi dobré útoky, první něco málo přes 30 vteřin (takže zlepšení oproti nástřikovému útoku v Louňovicích bylo skoro 12 vteřin), přesto to nakonec nestačilo na útok družstva Načeradce, který trval 27 vteřin.
Klukům se první útok povedl za 26,17. Druhý bohužel nedokončili a umístili se také na moc pěkném druhém místě (za muži ze Zdislavic).
Organizace jako každoročně v Divišově fungovala skvěle, a to i přes velké množství soutěžících družstev. Škoda jen, že nám sv. Florián nezařídil trochu lepší počasí. Tak snad za týden v Bystřici...

foto zde:
http://www.lounovicepodblanikem.cz/dokumenty/hasici_souteze/divisov8.9.07/
Text a foto:
Lenka Vostřáková

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona