Dnes je: 28.05.2024

Čtvrtý soutěžní víkend 22. - 23. 7. 2017 proběhl v Letohradě Kunčice a Orlice

( 22. 7. 2017 )
Sestava:

Sestava muži: Karel Adamovský, Lukáš Jelínek, Petr Kirchner, Pavel Kahoun, František Tichý, Miroslav Štěpánek, Jakub Wáclavík

Sestava ženy: Jana Fialová, Petra Kožíšková, Monika Kahounová, Kateřina Šandová, Kristýna Ječmenová, Klára Adamovská, Tereza Kirchner-Berlová

Komentář:

Čtvrtý soutěžní extraligový víkend 22.-23.7. jsme se vydali trochu jiným směrem a to více na sever do oblasti Orlických hor. Jednalo se o nejkratší přejezd mezi soutěžemi – celé 2 km, protože v sobotu i v neděli se soutěžilo v jednom městě, v Letohradu, v sobotu však v části Kunčice a v neděli v části Orlice.
V sobotu soutěžilo 46 týmů mužů a 20 týmů žen. Kluci neponechali nic náhodě a předvedli další 16, přesněji se časomíra u obou proudařů zastavila na téměř stejném čase 16,89s. S tímto časem se umístili na 8. místě.
Po klasické pauze na posunutí terčů, nastoupily na základnu s pořadovým číslem 6 naše děvčata. Parádně rozeběhlý útok, bohužel skončil prostřikem na levém terči. Výsledný čas 18,10s (PP 16,98s) stačil děvčatům jako loni pouze na 8. místo, které už u žen není bodováno.

V neděli dorazilo na soutěž 37 týmů mužů a 16 týmů žen. Kluci šli na start se svým startovním číslem 34. Bohužel voda byla rychlejší a nedotáhlé hadice znamenaly nesestříknutí levého terče (PP 17,10). Kluci si tentokrát odvezli nepopulární NP.
Holky tentokrát předvedly, že mezi extraligové týmy patří. Při útoku klaplo vše, jak mělo a časomíra se zastavila na čase 16,22s (PP 16,21s). Kromě toho, že to byl pro holky nejlepší čas sezóny, jim zajistil navíc 1. místo.

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona