Muži: Jakub Kudlík, Lukáš Jelínek, Martin Kratochvíl, Tomáš Plevka, Lukáš Fousek, Pavel Kahoun, Petr Berka

Ženy „A“: Věra Vostřáková, Iveta Vágnerová, Andrea Kadlecová, Markéta Kotová, Lenka Tichá, Anna Kňazíková, Edita Buchalová

Ženy „B“: Lucie Vomáčková, Tereza Vavřínová, Andrea Kadlecová, Markéta Slabá, Aneta Karasová, Vendula Tichá, Marie Kotová

Komentář:

Dne 9. 8. 2014 se konalo další kolo Benešovské hasičské ligy v Načeradci. Závod se odehrával na místním fotbalovém hřišti. Soutěže se celkem zúčastnilo 24 družstev mužů a 13 družstev žen.
Nejdříve běželi muži na 3B, kdy naši kluci startovali jako sedmí a s časem 19,43 obsadili 10. místo.

Naše Áčko běželo jako první a s časem 19,45 ukázalo průměrný útok, který již na pěkné umístění nestačil. Obsadily 8. místo.
Holky z Béčka běžely deváté, bohužel zde chyb bylo více. Holky doběhly s časem 27,02. Jelikož nebyla došroubovaná savice, pokus byl neplatný.