Dnes je: 25.05.2024

BN liga - 3. kolo - Daměnice

( 6. 7. 2013 )
Sestava:

Sestava muži: Kudlík Jakub, Jelínek Lukáš, Kirchner Petr (SDH Jankov), Bébr Milan, Tichý František, Bartoš Vít, Kratochvíl Miroslav.

Sestava ženy: Kožíšková Petra, Kahounová Monika, Vágnerová Iveta, Slabá Markéta, Tichá Lenka, Anička Kňazíková (SDH Daměnice), Tichá Vendula.

Komentář:

Dne 6. 7. 2013 se naše týmy vydaly na další kolo Benešovské hasičské ligy. Tato soutěž je od jiných kol BN ligy trochu odlišná tím, že zde běhají muži i ženy jenom na 2B (takže ani neběží nejdřív muži a poté až ženy, ale běhá se promíchaně). Tohoto kola se zúčastnilo dohromady 44 týmů, z toho 28 mužů a 16 žen.
Jako první na start nastoupilo naše družstvo mužů a útok se jim velmi vydařil. S časem 15,95s obsadili 4. místo a tedy i postoupili do závěrečného rozstřelu, kde se bojovalo o malý sud piva. Druhý útok se jim bohužel už nevydařil (nezapojená „B“ hadice na rozdělovači), a tak soudek putoval do Chářovic.

S pořadovým číslem 18 šly na řadu naše ženy. Doufaly, že dosáhnou podobného času, který se jim povedl na soutěži v Jankově (20,34s). Ale bohužel výsledek byl jiný – křídlům se nepodařily včas zapojit proudnice, a tak konečný čas byl 26,53s, který znamenal 12. místo.

FOTO z akce naleznete zde:

http://lounovicepodblanikem.rajce.idnes.cz/BN_liga_-_3._kolo_-_Damenice_6.7.2013

a zde:

http://akynoma.rajce.idnes.cz/3.bn_liga_2013_damenice/

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona