( 22. 9. 2012 )
Sestava:

Sestava není

Komentář:

ne 22. 9. 2012 proběhlo ve Všechlapech 8. kolo Benešovské ligy. Toto kolo uzavíralo celou Benešovskou ligu. Závod proběhl na louce u Všechlap. Trať byla záludná, v půli začala mírně stoupat do kopce.
Soutěž proběhla podle pravidel Benešovské ligy. Nejdříve běželi muži na 3B, poté ženy na 2B. Po ženách následoval rozstřel a soutěž byla završena útokem „ALL-STARS“ týmů jak mužů, tak i žen. Do rozstřelu postoupilo 5 nejlepších týmů + 1 vylosovaný v obou kategoriích. Do ALL-STARS týmu byli vybráni ti nejlepší podle všech hasičských sborů, kteří se účastnili soutěže.
Soutěže se zúčastnilo 25 týmů mužů. Naši muži se této soutěže nezúčastnili.
Pořadí mužů:
1. Jankov
2. Chářovice A
3. Daměnice
4. Radětice
5. Chářovice B

Družstev žen se zúčastnilo 15- Startovali jsme s číslem 15. I v tomto kole se nám smůla nevyhnula a po pozdním zakleknutí pravého proudu jsme dosáhly času 32,18 a domu si odvezly 11. místo.