Dnes je: 22.05.2024

6 kolo BN Liga Louňovice pod Blaníkem

( 9. 8. 2015 )
Sestava:

Sestava týmu žen A:
Věra Vostřáková, Markéta Slabá, Iveta Vágnerová, Andrea Kadlecová, Lenka Tichá, Vendula Tichá, Anička Knazíková

Sestava týmu žen B:
Jana Fialová, Petra Kožíšková, Monika Kahounová, Kristýna Sahulová, Kristýna Ječmenová, Klára Adamovská, Tereza Kirchner Berlová.

Sestava týmu mužů:
Jakub Kudlík, Lukáš Jelínek, Miroslav Kratochvíl, Tomáš Plevka, Michal Krpelán (zapůjčen z týmu SDH Jankov), Pavel Kahoun, Petr Berka

Komentář:

Šesté kolo letošního ročníku se uskutečnilo v Louňovicích. Ligové dvojkolo bylo spojeno se sobotní soutěží v Načeradci. Po celý víkend nás provázely velmi vysoké teploty přes 30 stupňů a tedy v tomto duchu náročný víkend. Pro některé už příprava na naši soutěž začala sobotním večerem, protože jsme využili možnosti blízkosti obou kol a nabídli týmům přenocování s filmovým promítáním.
V neděli se již hrálo o důležité body. Jako vždy na start šly první týmy mužů – celkem se zúčastnilo 26 týmů. Nejlepší čas 17,10s zaběhli Zdislavice a zajistili si tak 1. místo. Na druhém místě skončil tým Chářovic A s časem 17,33s. O pouhé 3 setiny měli pomalejší útok muži z Chářovic B a skončili na 3. místě. Velmi úspěšné pokusy měly také týmy domácích Louňovic a Daměnic, kdy si oba zaběhly své rekordy. Naši kluci zaběhli s časem 17,60s a skončili na 6. místě.
Po mužích následovaly týmy žen, kterých bylo celkem 17. Jako jediný tým žen z Jankova zaběhl s časem pod 18s (17,64s) a zaslouženě skončil na 1. místě. Na druhém místě skončil tým Petrovic s časem 18s. a na 3. místě se svým novým rekordem 18,43s tým ze Zdislavic. Naše ženy neměly nejlepší den a to ani jeden tým. Ženy A skončily při zaváhání na proudu s časem 28,98s. na 13. místě a ženy B při záváhání na koši s časem 20,41s na 10. místě.
Rozstřel nejlépe zvládli muži ze Zdislavic a ženy z Petrovic.
Nově jsme vyzkoušeli tipovací soutěž – který tým bude nejblíže se svým tipem na nejlepší dosažený čas v základním kole u mužů a žen. Nejlepší tipy měli muži z Daměnic a ženy z Nesměřic.
Věříme, že se všem soutěž i v tomto horku líbila a věříme, že se společně opět sejdeme v Louňovicích příští rok. Za nás jako organizátory můžeme říci, že se soutěž velmi vydařila.

Detailní výsledky, fotky a videa najdete:

http://www.bnliga.cz/index.php/pozvanky2/rocnik-2015/214-6-kolo-bnl-lounovice-p-bl-2015

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona