Dnes je: 23.05.2024

2. kolo BNL Louňovice

( 1. 7. 2018 )
Sestava:

Sestava mužů: Karel Adamovský, Lukáš Jelínek, Pavel Kahoun, Petr Kakos, Honza Písecky, Petr Berka (Drahňovice), Adam Niedob
Sestava žen: Míša Pohorská, Ivet Vágnerová, Andrea Kadlecová, Adél Štěpánková, Adél Šaňková Terka Slavatová, Vendula Tichá

Komentář:

Druhé kolo letošního ročníku se konalo opět v Louňovicích pod Blaníkem. Nedělnímu kolu předcházela soutěž v Drahňovicích, a proto kdo měl zájem, mohl využít možnosti přespání na louňovickém hřišti se zajištěným občerstvením a hudbou.
Vítr se po sobotní soutěži trochu uklidnil a tak nic nebránilo tomu, aby kluci z Louňovic odstartovali závody. Celkem se do mužské kategorie přihlásilo 31 týmů, z toho 3 spadaly do kategorie PS12.
Naši kluci soutěž opět odstartovali. Na druhý pokus vyběhli a předvedli čas 19,32s, který jim stačil na 12. místo. Nejvíce se dařilo týmu z Jankova, který se vrátil po roční pauze. První místo získali s časem 16, 94s. Druhé místo obsadili kluci ze Ctiboře za dokončený útok v čase 17, 83s. Pouze o dvě setiny za Ctiboří zaostali muži z Malovic. V kategorii PS12 zvítězil tým mužů z Chotčin s časem 25,57s. Druhé skončili Netvořice a třetí Rennotor Dalovy.
Bohužel se během mužské části objevila závada na pravém terči, který v některých případech nesepnul na první sestřik. Týmy, u kterých bylo probliknutí zjevné, běžely svůj útok znovu.
Po pauze na občerstvení nastoupily na start ženy. Celkem se zúčastnilo 16 týmů. I tuto část otevíraly děvčata z Louňovic. Bohužel se jim nepodařilo navázat na loňské vítězství týmu žen „B“ a musely se spokojit s bramborovou medailí. První místo si zaslouženě odvezly holky z Dalov za čas 17,31s. Druhé místo obsadily Všechlapy s časem 18,23s a pouhých 9setin za nimi skončily Daměnice.

Odkaz na videa:
Muži:
https://www.youtube.com/watch?v=20xRKIQqpCM&index=33&list=PLsThzg7yBGNSVZ6O2Pp9WyZwx0qCx--0d

Ženy:
https://www.youtube.com/watch?v=G7DOcBmmhMs&index=27&list=PLsThzg7yBGNSVZ6O2Pp9WyZwx0qCx--0d

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona