Dnes je: 18.04.2024

2. kolo BNL Louňovice

( 25. 6. 2017 )
Sestava:

Sestava není

Komentář:

Druhé kolo letošního ročníku se uskutečnilo v Louňovicích pod Blaníkem.
Ligové dvojkolo bylo spojeno se sobotní soutěží v Křivsoudově. Akce začala pro některé týmy už v sobotu večer, když se zúčastnili malého posezení a promítání nejdříve fotbalu reprezentační U21 a poté českého filmu Samotáři.

V neděli nám počasí relativně přálo, sice bylo trochu dusno, ale slunečno. Jako vždy na start šly první týmy mužů – celkem se zúčastnilo 24 týmů.

Nejlepší čas 16,93s zaběhl náš domácí tým kluků. Kluci byli velmi spokojeni, protože to byl jejich první čas pod 17s a také jediná 16-ctka na dnešní soutěži. Na druhém místě se umístil tým ze Ctiboře s časem 17,64s a na třetím místě skončil tým z Chářovic B s časem 17,68s.
Celkem bylo hodnoceno 18 týmů a bohužel 6 týmů svůj útok nedokončilo.

Po mužích následovaly týmy žen, kterých bylo celkem 11.

Stupně vítězů i u žen zůstaly na domácí půdě.
S časem 17,07s tým Louňovice B obhájil prvenství z minulého roku. Na druhém místě, stejně jako vloni, skončily Daměnice s časem 18,06s a hned v závěsu s časem 18,25s skončil na třetím místě tým žen z Načeradce.

Rozstřel nejlépe zvládli muži z Louňovic a ženy ze Zdislavic.

I letos jsme pokračovali v tipovací soutěži – který tým bude nejblíže se svým tipem na nejlepší dosažený čas v základním kole u mužů a žen. U mužů i žen se vítězové netrefili jen o 2 setiny, za ženy byly nejblíže holky ze Všechlap a za muže to byl tým z Chmelné.

Věříme, že se všem soutěž líbila a věříme, že se společně opět sejdeme v Louňovicích příští rok.

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona