Ženy: Věra Vostřáková, Monika Jelínková, Iveta Kučerová, Lenka Vostřáková, Lenka Tichá, Lucie Kahounová, Klára Adamovská

Muži „A“: Petr Kirchner, František Maršíček, Ondřej Šimánek, Tomáš Pospíšil, Milan Bébr, Václav Fejtek, Jaroslav Hořejší

Muži „B“: Tomáš Remiš, Lukáš Jelínek, Jiří Veselý, Jakub Šubín, Milan Bébr, Vít Bartoš,Ondřej Houdek

Komentář:

Dne 23. 8. jsme se zúčastnili závodu ve Zdislavicích na místním fotbalovém hřišti. Konalo se zde 2. kolo Benešovské ligy. Zasoutěžit si přijelo 16 mužských a 7 ženských týmů.
Nejdříve se začala běhat ligová soutěž a poté 5 nejlepších družstev jak mužů, tak i žen postupovalo do rozstřelu.
Běhat začali muži – naše „áčko“ startovalo 6. a dosáhlo času 19, 72 sekund, po kterém se dostalo na chvíli do vedení, ale nakonec skončilo na pěkném bronzovém místě s 15 body. Dvanácté běželo „béčko“ – krásný výkon 19, 55 sekund jim zajistil prvenství a tím i připsání 20 bodů.
Po úpravě terčů začal boj žen. Naše hasičky startovaly 4. – zaběhly čas 20, 78 s, který stačil na 1. příčku a zajistil 20 bodů.
Všechny louňovské týmy se dostaly do rozstřelu, kde muži i ženy běhali na stejnou vzdálenost. Tento útok se bohužel klukům nepovedl a tak „A“ skončilo s neplatným pokusem na 5. a „B“ s časem 19, 6 sekund na 4. místě. Děvčatům se také tolik nedařilo, ale s výkonem 21, 6 s obsadila 2. příčku.
Po 2. kole Benešovské ligy je celkově „A“ na 2., „B“ 3. a holky 1. místě.

text: Lenka Tichá