Dnes je: 12.04.2024

1. kolo BNL Drahňovice

( 30. 6. 2018 )
Sestava:

Sestava mužů: Karel Adamovský, Lukáš Jelínek, Pavel Kahoun, Petr Kakos, Honza Písecký, Petr Berka (Drahňovice), Adam Niedoba
Sestava žen: Míša Pohorská, Ivet Vágnerová, Andrea Kadlecová, Adéla Štěpánková, Adéla Šaňková, Terka Slavatová, Vendula Tichá

Komentář:

Benešovská hasičská liga začala sezónu 2018 u nových pořadatelů v Drahňovicích. Prvního kola se zúčastnilo 26 mužských a 12 ženských týmů.
Po přivítání a připomenutí nových pravidel nastoupil na startovní čáru náš tým mužů. Bohužel se jim vymstilo nové pravidlo, kdy si tým nesmí pokládat na dráhu vlastní značky doběhu a tak nováček na rozdělovači ukončil svůj běh o necelých 20 metrů dříve. Proudaři, tak nemohli doběhnout až k nástřikové čáře. Levému proudaři se nepodařilo sestříknout terč a kluci si připsali nepopulární NP.
Soutěž žen zahájily taky naše holky. I přesto, že jejich pokus nepatřil k těm povedeným, tak jim čas 20,53s stačil na krásné 3. místo. Zajistily si tak postup do rozstřelu. Bohužel ani tam si nenapravily reputaci. Zaváhání na košíku a nástřiku je stálo nějakou tu vteřinku a s časem 21,89s před konkurencí neobstály.

Odkaz na videa:
Muži:

Ženy základní kolo:

Ženy rozstřel:

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona