Dnes je: 21.05.2024

Psychologická pomoc lidem v karanténě Jménem online psychologické poradny Mojra.cz, bych Vás ráda oslovila v souvislosti…

Psychologická pomoc lidem v karanténě

Jménem online psychologické poradny Mojra.cz, bych Vás ráda oslovila v souvislosti se situací, která nyní v ČR nastala. Právě v této nelehké době si plně uvědomujeme, jak je potřeba nabídnout pomocnou ruku. A to zejména právě těm, kterých se to celé nejvíce dotýká – lidem v karanténě. Tito lidé jsou ze dne na den v podstatě odříznutí od světa, bojí se, neví, co s nimi bude, zda se nemoc prokáže, nebo ne. Takový nápor na psychiku si snad ani neumíme představit. Právě oni potřebují podpořit, protože psychické i fyzické zdraví spolu úzce souvisí a co si budeme povídat, koronavirus se na naší psychice podepisuje opravdu hodně.

Fungujeme online, klienti k nám nemusí odnikud cestovat, ale konzultace probíhají z pohodlí jejich domova – formou hovoru přes Skype, WhatsApp, Viber, telefon nebo email. Zkracujeme taktéž objednací lhůty na minimum, reálná je konzultace již do hodiny od objednání. Psychologové jsou pak dostupní od pondělí do neděle i ve večerních hodinách.

Jelikož lidé v karanténě nemají možnost své problémy s nikým řešit, nemohou se dostavit do ordinace psychologa. Přitom stres, který prožívají může bez pomoci odborníka vyústit v deprese, úzkosti atd. V tomto okamžiku je pro ně naše poradna v podstatě jediným řešením, jak na pomoc psychologa dosáhnout a nemuset nikam cestovat. Bohužel nejsme schopni jim nabídnout pomoc zcela zdarma, jelikož jsme soukromou poradnou, ale alespoň se jim snažíme vyjít vstříc slevou.

Vytvořili jsme tedy slevový kupon na hovorové i emailové konzultace, či dárkové poukazy (kromě zvýhodněných balíčků) ve výši 10 %, stačí v objednávce na webu mojra.cz zadat slevový kód KARANTENA

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona