Dnes je: 30.05.2024
Přidáno dne:   14. 10. 2015

přeposláno RNDr. Jana Havelková Víkendový kurz decoupage v Podblanickém ekocentru se blíží V sobotu a v neděli 17.…

přeposláno RNDr. Jana Havelková

Víkendový kurz decoupage v Podblanickém ekocentru se blíží
V sobotu a v neděli 17. – 18. října pořádá Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim ve spolupráci se spolkem Fakt-Um víkendový kurz decoupage – oblíbené ubrouskové techniky. Přihlásit se mohou všichni, kdo rádi tvoří, chtějí si vyzkoušet tuto techniku a vyrobit si něco pěkného.
Po oba dva dny začínáme v 9 hodin, v sobotu skončíme 17 hodin a v neděli v 15 hodin.
Kurz vede zkušená lektorka Mgr. Radka Hladíková, která všem zájemcům vzkazuje: „Přijďte si vytvořit originální dekoraci. Vše, co Vás napadne, zrealizujeme. Během víkendového kurzu budeme renovovat staré věci. Máte doma starou židli, plechovou konvičku, dřevěnou krabičku nebo starý mlýnek na kávu? Ano? Tak je nezapomeňte vzít s sebou. Přibalte i fotografii vytištěnou na laserové tiskárně, přeneseme ji na dekorovaný předmět. A nejen to. Zaměříme se na starobylý vintage styl a na staré efekty jako je například patina. Ve všem Vám poradíme, materiál zajistíme.“ Pokud doma nic vhodného neobjevíte, na výběr budou i polotovary k dekoraci.
 
Na akci je potřeba se přihlásit, počet míst je omezen. Přihlášky a informace na e-mailu jana.havelkova@csop.cz nebo na tel. 317 845 169. Účastnický poplatek 300 Kč za víkendový kurz zahrnuje drobné občerstvení během akce.

Akci podpořil ji Středočeský kraj a koná se pod záštitou náměstka hejtmana PhDr. et Bc. Marka Semeráda, MBA.

RNDr. Jana Havelková


dokumenty ke stažení:

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona