Dnes je: 13.07.2024
Přidáno dne:   19. 10. 2021

Louňovice pro dobrou věc a betlém "Informace". Výtěžek z akce 6 553,-Kč tentokrát poslouží přímo…

Louňovice pro dobrou věc a betlém "Informace".

Výtěžek z akce 6 553,-Kč tentokrát poslouží přímo v Louňovicích pod Blaníkem. Za vybranou částku si s doplatkem městyse zakoupíme ručně vyřezávaný betlém a umístíme jej do okna knihovny. Umístíme a nasvítíme tak, aby byl dobře viditelný z ulice.

Je objednaný u Jaroslavy Floriánové, která žije ve Staré Říši u Telče. Je možnost si jej vyzvednout společně v rámci obecního výletu. Předběžně 22. 11., nebo 23. 11., datum a čas upřesníme. Doprava bude zajištěna - pro výletníky zdarma, sraz v 8:00 na náměstí, u p. Floriánové  je domluvena hodinová návštěva - povídání, výstava, ukázka řezbářské práce. Poté se přesuneme do Telče na náměstí a zde bude  dvě hodiny volná zábava - oběd, kavárna, pak pojedeme domů. Kdo by jste měl o výlet zájem, přihlaste se prosím do knihovny, nebo na úřad městyse do 10. 11. 2021.

V plánu je betlém dále rozšiřovat, aby se v budoucnu zaplnila všechna okna knihovny. V létě, až bude mít paní Floriánová více času, přiobjednáme další - zvířata, postavy a tak. Kdo byste si přál darovat figurku do tohoto společného louňovického betlému, zavolejte mi prosím na telefon 732 860 942.

Děkuji, Simona Borkovcová


dokumenty ke stažení:

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona