Dnes je: 23.05.2024

II. KOLO – OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ A ŽEN 7. – 8. 6. 2008 O víkendu…

II. KOLO – OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ A ŽEN 7. – 8. 6. 2008

O víkendu 7. – 8. 6. 2008 proběhla na Vlašimském stadionu Na Lukách okresní soutěž v požárním sportu mužů a žen. Tradičně se začalo během na 100m překážek. V této disciplíně může soutěžit každý člen družstva a má dva pokusy. Poté následovala štafeta 4 x 100m (muži – domeček, bariéra, spoj hadic a minimax X ženy – okýnko, koza, spoj hadic a taktéž minimax). A jako poslední přišel na řadu požární útok na nástřikové terče. Nikdy není ještě před toto disciplínou rozhodnuto o vítězi, jelikož právě v požárním útoku se může stát cokoliv. Letošní rok byl rokem výrazných změn a jednou z nich také bylo právě celkové hodnocení, které se letos poprvé skládalo z součtů pořadí jednotlivých disciplín.

V sobotu soutěžilo celkem 20 družstev mužů. Naši kluci se umístili na skvělém prvním místě, čímž si zajistili postup na krajské kolo, které se koná 21. – 22. 6. v Nymburce. Nejlepšího času v běhu na 100m dosáhl Jarda Hořejší, který nám vypomohl z SDH Jankov. Na druhém místě se umístil Venca Fejtek.

V neděli se okresní soutěže zúčastnilo 16 ženských SDH. Naše děvčata dosáhla na druhý vítězný stupínek. Nejlepší čas 20,42 s v běhu na 100m zaběhla Klára Adamovská.

Sestava muži: P. Kirchner, F. Maršíček, O. Šimánek, T. Pospíšil, F. Tichý, V. Fejtek,
J. Hořejší, O. Houdek, V. Bartoš, M. Bébr.

Sestava ženy: V. Vostřáková, M. Jelínková, I. Kučerová, M.Kahounová, L.Tichá,
K. Adamovská, L. Kahounová, L. Vostřáková

Fotečky budou vystaveny až je obdržím.....admin

Výsledky z okresní soutěže ze dne 6.8.2008 zde:

http://www.oshbenesov.cz:80/index.php?kategorie=okresni-sdruzeni -hasicu&podkategorie=souteze

text:M. Kahounová

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona