Louňovice pod Blaníkem
 
Dnes je 5. červen 2023, 04:44
spacer
spacer spacer
spacer spacer
spacer
Znak městysu - jdi na hlavní stranu Jdi na hlavní stranu     Rádio Blaník                                             
barva webu:  spacerspacerspacerspacerspacerspacerspacer
spacer
spacer
spacer
Cyklorytíř 2010
(15.05.2010)
spacer
Komentář:CYKLORYTÍŘ
15. května se konal další ročník oblíbeného Cyklorytíře. V letošním roce však byl pro Louňovice o něco zajímavější a to tím, že organizační záležitosti letos připadly na naší obec. Každý určitě zaznamenal nezvyklý mumraj cyklistů na náměstí, kde se letos odehrával start i cíl závodu.
Trasa tohoto závodu je dvojí. Jedna, ta klasická vede tradičně přes všechny pořádající obce, kde jsou připravena stanoviště, na kterých každý cyklista dostane razítko do své karty a může jet dál. Tato trasa má něco málo přes 30 km a je mimo jiné protkána i několika dopingovými stanovišti pro posílení i odpočinek těla.
Ta druhá trasa je určena především dětem a je o poznání kratší. Letos vedla z Louňovic pod Blaníkem přes Laby, Roudný a Libouň zpět do Louňovic. Její délka byla přibližně 9 km. I děti na ní našly několik zastávek s malým sladkým dopingem a několika úkoly. Své razítko do kartičky a sladký bonbon si mohly vysloužit například za složení dřevěného puzzle, poznávání rostlin nebo ročních období, porážení kuželek nebo za hod míčku do panáka…

spacer spacer spacer spacer
spacer spacer spacer spacer

Vítejte v kraji Blanických rytířů

powered by bambic.cz | 2oo6-2o12

Valid HTML 4.01 Transitional