Louňovice pod Blaníkem
 
Dnes je 4. říjen 2023, 05:48
spacer
spacer spacer
spacer spacer
spacer
Znak městysu - jdi na hlavní stranu Jdi na hlavní stranu     Rádio Blaník                                             
barva webu:  spacerspacerspacerspacerspacerspacerspacer
spacer
spacer
spacer
Chmelná
(02.08.2008)
spacer
Sestava:Ženy: Vostřáková Věra, Jelínková Monika, Kučerová Iveta, Vostřáková Lenka, Tichá Lenka, Adamovská Klára, Kahounová Lucka

Muži: Kirchner Petr, Maršíček Fanda, Šimánek Ondra, Vágner Honza, Tichý Fanda, Fejtek Venca, Hořejší Jarda
spacer
Komentář:Naše druhá pohárová soutěž se konala ve Chmelné, kde jsme minulý rok vyhráli a také se sem rádi vracíme, jelikož právě tady jsme dříve hodně okoukávali jak se vlastně s těma hadicema běhá a zde nás Tomáš Martínek zasvěcoval do tajů požárního sportu.
Počasí nám celkem přálo, dráha pěkně připravená, krásné poháry, takže nezbývalo nic jiného než podat kvalitní výsledek a udělat si radost. Soutěž probíhala na dvě kola a počítal se lepší čas z požárního útoku. Družstva žen byla promíchána s družstvy mužů jen délku trati měly zkrácenou o dvacet metrů.
Dívčí družstvo mělo startovní číslo 2. hned za domácími borci ze Cmelné. Holkám se pokus příliš nevydařil a jejich čas se nezapočítával, snad ve druhém pokusu. Kluci startovali až osmí, ale i tak předvedli krásný požární útok s výsledným časem 18,66 sekund. Byl to v pořadí třetí čas pod 19 sekund na široké hadice, který kdy dali. Druhé pokusy odstartovaly dříve naše ženy. Jejich fantastický útok, který se jim nesmírně vydařil, měl hodnotu 20,37 sekund což je jejich rekord. Klukům se nepodařilo vylepšit výsledek z prvního kola, ale i tak čas požárního útoku 19,44 sekund nebyl vůbec špatný. Nikdo na této soutěži nepředvedl kvalitnější výsledek a tak se naše obě družstva umístila na prvních místech. Vyhráli jsem krásné poháry a putovní pohár, který zdobí čas našeho vítězného požárního útoku.

foto zde:
http://www.lounovicepodblanikem.cz/dokumenty/hasici_souteze/chmelna2.8.08

text a foto: Lenka Vostřáková, Petr Kirchner
spacer
Video:Videa nejsou 

Fotky:

Fotky nejsou 

spacer spacer spacer spacer
spacer spacer spacer spacer

Vítejte v kraji Blanických rytířů

powered by bambic.cz | 2oo6-2o12

Valid HTML 4.01 Transitional